Nadmuchiwany jacuzzi – 10 zalet

Zagłówek spa Lay-z

Nadmuchiwany jacuzzi – 10 zalet

Czasami przy wyborze jacuzzi trudno zdecydować, który jest lepszy: dmuchany czy stacjonarny… Aby pomóc Ci w podjęciu łatwiejszej decyzji, oto kluczowe zalety nadmuchiwanego spa, które, miejmy nadzieję, ułatwią Ci podjęcie decyzji.

jacuzzi

1. MOBILNOŚĆ

Zaczynamy od jednej z najbardziej oczywistych cech nadmuchiwanego spa – mobilności. W przeciwieństwie do wanien stacjonarnych, nadmuchiwany model wanny z hydromasażem można łatwo przenieść w inne miejsce, a nawet zabrać na wycieczkę lub wycieczkę. Wszystkie modele są kompaktowe i nie powodują żadnych niedogodności podczas podróży.

hydromasaż

2. KOMFORTOWA RAMA

Jeśli uważasz, że możesz wygodnie siedzieć zarówno w twardej, jak i nadmuchiwanej łazience, popełnij błąd. Wygodną pozycję można uzyskać tylko opierając się o ramę nadmuchiwanego spa. Nie wątpimy, że dzięki wygodnej ramie będziesz mógł w pełni cieszyć się bąbelkami masującymi całe ciało.

pinigu taupykle

3. PRZYJAZNY DLA KAŻDEGO BUDŻETU

Ponieważ modele te nie są misternie produkowane i rozwijane przy użyciu jednej pompy wodnej, ich ceny nie są wysokie i można je dostosować do każdego budżetu. Podczas gdy nadmuchiwane spa nie wydaje się tak solidnym rozwiązaniem, jak inne modele, jeśli jest odpowiednio konserwowane, ta wanna może służyć rok po roku.

Bestway helsinki

4. FUNKCJA PARTY

O każdej porze roku Twoje jacuzzi będzie główną atrakcją i punktem kulminacyjnym imprezy! Niektóre modele mogą pomieścić do 7 osób dorosłych. Nie ma więc wątpliwości, że podczas spotkania w gronie przyjaciół na pewno przyda się przestronny jacuzzi.

lay z spa paris

5. SZEROKI WYBÓR

Przy wyborze nadmuchiwanego jacuzzi można znaleźć wszystko, od wbudowanego oświetlenia LED, różnych kształtów, po strumienie wody. Jeśli szukasz prawdziwego masażu, wybierz model z jak największą liczbą dysz AirJet. Masz dużą rodzinę lub wielu przyjaciół? Zachowaj przestrzeń dla wszystkich Lay-Z Spa Helsinki w modelu!

Zagłówek spa

6. WIELE AKCESORIÓW

Nasze wanny z hydromasażem nie tylko wyglądają niesamowicie i mają już kilka świetnych funkcji, ale możesz dostosować dowolny model za pomocą dodatkowych akcesoriów, takich ja: uchwyt na napoje; zagłówki; Oświetlenie ledowe. Większość akcesoriów została zaprojektowana tak, aby uczynić Twój pobyt przyjemniejszym; jednak w dziale akcesoriów znajduje się również szereg produktów czyszczących, zaprojektowanych specjalnie do pielęgnacji nadmuchiwanych wanien spa. Wydłużą żywotność wanny i ułatwią proces czyszczenia.

Zagłówek spa Lay-z

7. ŁAGODZI STRES I NAPIĘCIE

Czy kiedykolwiek wróciłeś do domu po ciężkiej pracy i po prostu marzyłeś o kąpieli? W Twoim domu czeka już na Ciebie gorąca kąpiel z hydromasażem. Niektóre z naszych nadmuchiwanych wanien spa mają zegary ogrzewania, a nawet sterowanie przez Wi-Fi– wystarczy wybrać czas, w którym woda ma się nagrzać i od razu wskoczyć z powrotem do ciepłej wody.

hydromasaż

8. HYDROTERAPIA / HYDROMASAŻ

Hydroterapia jest przepisywana przez wielu lekarzy na choroby takie jak zapalenie stawów, cukrzyca, zapalenie ścięgien i inne. Ciepła temperatura w połączeniu z Airjets lub Hydrojets (w zależności od tego, które spa kupujesz) zmniejsza nacisk na stawy i mięśnie – zachęca je do relaksu i ostatecznie sprawia, że ​​Twoje ciało czuje się świetnie.

Badania pokazują, że temperatura ciepłej wody rozszerza naczynia krwionośne, ostatecznie obniżając ciśnienie krwi i zwiększając przepływ krwi w całym ciele. Hydroterapia stosowana jest w celu łagodzenia objawów niektórych chorób sercowo-naczyniowych związanych z wysokim ciśnieniem krwi.

bestway hawaii

9. POPRAWIĆ SEN

Udowodniono naukowo, że dmuchane baseny z hydromasażem pomagają lepiej spać! Hormony przyjemności (endorfiny) uwalniane są w optymalnej temperaturze (40-42˚C). Te endorfiny wnikają do mózgu i układu nerwowego, aktywując receptory w celu złagodzenia bólu i relaksu, dzięki czemu poczujesz się zrelaksowany i bezstresowy.

jakuzzi helsinki

10.2 ZAPOBIEGANIE CUKRZYCY TYPU

Brak hormonu insuliny sprawia, że ​​cukrzyca typu 2 jest powszechnym problemem na całym świecie. Ostatnie badania wykazały, że hydroterapia może pomóc obniżyć poziom cukru we krwi i naśladować działanie insuliny. Zaledwie 30 minut dziennie może wywołać ten efekt.


has been added to your cart.
Dostawa i płatność