O nas

sandelys

O NAS

„Twoi eksperci od rekreacji”, zespół Out at Home

outathome logo

Kim jesteśmy?

Środkowoeuropejski i bałtycki e-sklep Out at Home został otwarty w 2006 roku w Belgii. Pierwszy magazyn firmy miał tylko 800 mkw., obecnie nasze magazyny w Belgii, Luksemburgu, Holandii, Francji, Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii mają ponad 25 000 mkw.

patikimumas

Niezawodni producenci

Asortyment Out at Home obejmuje wyłącznie znane i rozpoznawalne na całym świecie marki. Producenci basenów i wanien z hydromasażem Bestway i Intex to jedyni i najsilniejsi producenci na świecie, których produktami cieszą się miliony ludzi na świecie.

pristatymas

Doświadczenie w dostawie

12 lat międzynarodowego doświadczenia sprawia, że realizujemy zamówienia niezwykle szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Od dziesięciu lat współpracujemy tylko z najsilniejszymi agencjami dostawczymi, takimi jak: DHL, FEDEX, VENIPAK. Większość naszych zamówień realizowana jest automatycznie – tak 99%, że otrzymasz zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.

shipping and delivery

Towar w magazynie

Nasz główny cel – Szybka dostawa. Dlatego wszystkie przedmioty, które znajdują się w naszym sklepie znajdują się w naszym magazynie. Gwarantujemy, że na zamówiony produkt nie będziesz musiał czekać dłużej niż 1-2 dni robocze. A jeśli nie masz na stanie towaru, którego potrzebujesz, wkrótce dostarczymy go z naszych magazynów w Europie.

seo and web

15 lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie to klucz do sukcesu. Tylko dzięki profesjonalnemu zespołowi Out at Home udało nam się osiągnąć wysokie oceny naszych klientów. Naszym celem jest podążanie w obecnym kierunku i dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości towarów i usług.

svetaines adresas

Produkty online

Bezpiecznie i bezproblemowo – kupuj online! Sklep internetowy Out at Home jest otwarty 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A jeśli masz jakieś pytania, przejdź do swojego e-maila. na Twój e-mail odpowiemy błyskawicznie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i zakupu towarów, które sprawią przyjemność Twojej rodzinie.