O nas

O NAS

„Twoi eksperci od rekreacji”, zespół Out at Home

Kim jesteśmy?

Środkowoeuropejski i bałtycki e-sklep Out at Home został otwarty w 2006 roku w Belgii. Pierwszy magazyn firmy miał tylko 800 mkw., obecnie nasze magazyny w Belgii, Luksemburgu, Holandii, Francji, Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii mają ponad 25 000 mkw.

Niezawodni producenci

Asortyment Out at Home obejmuje wyłącznie znane i rozpoznawalne na całym świecie marki. Producenci basenów i wanien z hydromasażem Bestway i Intex to jedyni i najsilniejsi producenci na świecie, których produktami cieszą się miliony ludzi na świecie.

Doświadczenie w dostawie

12 lat międzynarodowego doświadczenia sprawia, że realizujemy zamówienia niezwykle szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Od dziesięciu lat współpracujemy tylko z najsilniejszymi agencjami dostawczymi, takimi jak: DHL, FEDEX, VENIPAK. Większość naszych zamówień realizowana jest automatycznie – tak 99%, że otrzymasz zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Towar w magazynie

Nasz główny cel – Szybka dostawa. Dlatego wszystkie przedmioty, które znajdują się w naszym sklepie znajdują się w naszym magazynie. Gwarantujemy, że na zamówiony produkt nie będziesz musiał czekać dłużej niż 1-2 dni robocze. A jeśli nie masz na stanie towaru, którego potrzebujesz, wkrótce dostarczymy go z naszych magazynów w Europie.

15 lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie to klucz do sukcesu. Tylko dzięki profesjonalnemu zespołowi Out at Home udało nam się osiągnąć wysokie oceny naszych klientów. Naszym celem jest podążanie w obecnym kierunku i dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości towarów i usług.

Produkty online

Bezpiecznie i bezproblemowo – kupuj online! Sklep internetowy Out at Home jest otwarty 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A jeśli masz jakieś pytania, przejdź do swojego e-maila. na Twój e-mail odpowiemy błyskawicznie. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i zakupu towarów, które sprawią przyjemność Twojej rodzinie.