Wiry i ich różnice

Bestway helsinki

Wiry i ich różnice

Lubisz relaksować się w ciepłej wodzie i szukasz jacuzzi w swoim domu, podwórku lub tarasie? Następnie, zanim wybierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie model, powinieneś poznać kilka istotnych różnic między wannami z hydromasażem, które mogą pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego Bestway SPA. Główne różnice to: kształt, kolor, zintegrowane oświetlenie LED, ilość dysz AirJet, technologia FriezShield oraz funkcja hydromasażu (HydroJetPro).

FreezeShield technologia

FriezShield technologia

Znany również jako funkcja zapobiegająca zamarzaniu, możesz korzystać z wanien z hydromasażem Bestway przez cały rok! Zarówno w gorące, jak i zimne dni możesz korzystać z tych spa nawet na świeżym powietrzu. Opatentowana technologia FreezeShield, to ochrona przed mrozem. Pompa wodna automatycznie podgrzewa wodę, aby jej temperatura nie spadła poniżej +6˚C. Zapobiega to zamarzaniu wody i uszkodzeniu pompy lub samego wanny z hydromasażem.

hydromasaż

HydroJetPro- Funkcja hydromasażu

Funkcja hydromasażu jest dla osób poszukujących intensywnego masażu wirowego. Producent włączył do wanny z hydromasażem funkcję hydromasażu, która jest dodatkowym prądem dla dolnej części ciała, niezbędnym dla prawdziwego relaksu i komfortu.

airjet funkcija

AirJet dysze powietrzne

Dysze powietrzne AirJet zapewniają równomierny masaż całego ciała dzięki tysiącom małych pęcherzyków powietrza. Ilość dysz w jacuzzi waha się od 80 do 180, można więc powiedzieć, że im więcej dysz AirJet, tym większa przyjemność gwarantowana.

Zagłówek spa Lay-z

Akcesoria do hydromasażu

Dla maksymalnego komfortu nadal możesz potrzebować kilku akcesoriów do spa, które możesz łatwo znaleźć w dziale akcesoriów i akcesoriów naszego e-sklepu: mata ochronna do SPA, oświetlenie Led, specjalne środki chemiczne do uzdatniania wody.

Znajdziesz zagłówki i specjalne uchwyty na napoje do relaksu i odpoczynku.

Nie zapomnij również o regularnej wymianie wkładu filtra wody – czysty filtr wody zapewni czystość wody w spa i płynną pracę wanny z hydromasażem.

Nie mamy wątpliwości, że poznanie wszystkich tych różnic między wannami z hydromasażem ułatwi Ci wybór modelu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy, że zdecydujesz, jaki kształt i kolor będzie pasował do miejsca, w którym chcesz czerpać przyjemność z wanny z hydromasażem.